O Nás

Naše vinárna je místo kde se mohou lidé setkávat nad skleničkou dobrého vína a v útulném prostředí na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů. A my se pro to snažíme dělat maximum.

Na našich poličkách najdete přes 80 druhů lahvového vína a prosecca. Rádi si Vás rozmazlíme třeba rakouskými Rieslingy, skleničkou Pálavy z Mikulova, nebo italského Primitiva či prosecca. K tomu můžete uždibovat tapas a při svitu svíček s akustickou hudbou v pozadí se můžete uvolnit a užít si poklidný večer s vašimi blízkými.

Posadit se u nás můžete třeba do pohodlných ušáků ve vnitřních prostorách, zachumlat se do teplé deky na naší předzahrádce, nebo si rovnou zarezervovat náš soukromý salonek.

Můžete zavítat, na „decku“, lahvinku a nebo v případě opravdu náročného dne si můžete naše stáčené víno odnést rovnou s sebou domů na pohovku. Veškerá vína pro Vás máme tké připravena již nachlazená.

Vždy Vás rádi uvidíme!

P.S. Vaši chlupatí mazlíci jsou u nás vždy vítáni, jsme také LGBT friendly a k vínku si u nás můžete dát i IQOS, nebudeme se na Vás mračit.

Processed with VSCO with kk2 preset